יב' שנים להסתלקות הרבנית הצדקנית מרת מינה אדלשטיין ע"ה:

בעיר רמת השרון ציינו את יום פטירתה ורבים עלו להתפלל על ציונה.

ביום ו' זאת חנוכה מלאו 12 שנים להסתלקות אמה של מלכות הרבנית הצדקנית מרת מינה אדלשטיין ע"ה אשת חבר לרבינו מרן הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל.
בחייה הרבנית ע"ה עמדה בעוז לצד בעלה הגדול מרן רבינו זצוק"ל כאשר תושבי רמת השרון ראו בה את הדמות "אמא" לכל דבר וענין. כל שאלה או בעיה שנתעוררה אצלם תמיד ידעו תושבי רמת השרון כי יש להם אוזן קשבת אצל הרבנית ע"ה שם ניתן לשפוך כל אשר על הלב ולצאת מחוזקים ומעודדים.
במהלך הספד של רבינו זצוק"ל על הרבנית ע"ה סיפר רבינו כי הרבנית היתה היראת השם שלו, כך בכל דבר שעשה או חשב היה מערב את הרבנית בכדי לשמוע את דעתה על הענין.
תלמידותיה לא שוכחות להזכיר את השיעורים הרבים אותם היתה מוסרת לנשים רבות ובפרט לנשות העיר רמת השרון, הן שיעורי תורה והן שיעורי הדרכה והכוונה לחיים בתחומים רבים כגון חינוך הילדים ועוד.
השבוע כאמור ציינו את יום פטירתה ה- 12, כאשר עלו בני המשפחה יחד עם רבים מתושבי רמת השרון לקברה שבבית העלמין ברמת השרון לצד ציון בעלה הגדול מרן רבינו זצוק"ל, שם נשמעו דברי הספד קצרים בגודל צדקותה ותחושת היתמות אותה מרגישים תושבי רמת השרון כבר 12 שנים מאותו היום המר והנמהר בו נסתלקה מאיתנו הרבנית ע"ה.

לקבלת סיפורי ישועות נוספים השאירו פרטים כאן

עוד סיפורי ישועות

גנים מגויסים לניצחון במלחמת חרבות ברזל

התגייסות בגני "מורשת יעקב" לניצחון במלחמת "חרבות ברזל" בעתות משבר, האחדות וההתגייסות הופכות לחשיבות עליונה. זה נכון במיוחד כאשר אומה מתמודדת עם אתגרי מלחמה. מלחמת "חרבות ברזל" הביאה לתחושת דחיפות ואחריות בעם ישראל, וגם צעירי החברה אינם פטורים מקריאה זו

העבירות שמות לתפילה על ציון הצדיק

הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עידכונים