פתיחת שנת הלימודים תשפד

פתיחת שנת הלימודים היא תמיד תקופה מרגשת הן לילדים והן להורים. רשת גני ילדים "מורשת יעקב" מחזיקה בחזון להנחיל את ערכי התורה לילדים מגיל צעיר כבסיס לחינוך. 

בגני מורשת יעקב מאמינים מאוד בכוחו של החינוך ובהשפעה שיכולה להיות לו על עיצוב השתילים הרכים. החזון שלנו בגני הילדים הוא ליצור סביבה שבה הילדים לא רק מקבלים ידע אקדמי אלא גם לומדים ומפנימים ערכים כמו: אהבת הבורא, אהבת עם ישראל, כיבוד הורים, נתינה וכו' ומפתחים מצפן מוסרי חזק. אנו שואפים ללמד אותם את ערכי ועקרונות התורה, שידריכו אותם לאורך כל חייהם.

אחד העקרונות המרכזיים שאנו מקפידים עליהם בהתנהלות הגנים הוא שקיפות ודיאלוג פתוח עם ההורים. אנו מבינים את החשיבות של שיתוף ההורים בחינוך והתפתחות ילדם. אנו מאמינים כי שותפות חזקה בין הורים למורים היא חיונית לגדילה הכוללת של הילד, ומעודדים הורים להשתתף באופן פעיל בחינוך ילדם ולספק עדכונים שוטפים על התקדמותם ופעילויותיהם.

צוות הגנים שלנו נבחר בקפידה על מנת להבטיח שכל ילד יקבל את הטיפול ותשומת הלב הטובים ביותר. אנו מבינים שכל ילד הוא ייחודי ויש לו צרכים שונים. לכן, הצוות שלנו מאומן לתת מענה לדרישות האישיות של כל ילד, בין אם זה פיזי, רגשי, לימודי, מוטורי, שפתי או כל היבט אחר של התפתחות. אנו שואפים לספק גישה אוהבת לחינוך וטיפוח הצמיחה האישית של כל ילד.

בנוסף לצוות המסור שלנו, יש לנו גם גננת הפעילה ברשת ומתמחה בסיוע לילדים שעלולים להיתקל בקשיים. גננת זו מספקת תמיכה והכוונה נוספת לילדים שמתקשים להתמודד עם אתגרים כלשהם במסע הלמידה שלהם. אנו מאמינים במתן סביבה בטוחה ומטפחת בה כל ילד מרגיש מוערך ונתמך.

פתיחת שנת הלימודים תשפד בגני "מורשת יעקב" אינה רק כהתחלה חדשה, אלא גם בהמשך המחויבות שלנו למתן חינוך איכותי ובסיס איתן לילדינו. אנו מאמינים שבאמצעות הקניית ערכי התורה, ובחירה קפדנית של הצוות שלנו, אנו מכינים את ילדינו להצלחה בכל תחומי החיים.

כשאנו יוצאים לשנת לימודים נוספת, אנו נרגשים לקבל פנים חדשות ולראות את ילדינו גדלים ומשגשגים. אנו בטוחים שהגנים שלנו ימשיכו להיות מקום בו הילדים מרגישים בית. יחד עם הצוות המסור וההורים התומכים שלנו, ניצור סביבה מטפחת ומעשירה עבור ילדינו ללמוד ולצמוח.

לקבלת סיפורי ישועות נוספים השאירו פרטים כאן

עוד סיפורי ישועות

גנים מגויסים לניצחון במלחמת חרבות ברזל

התגייסות בגני "מורשת יעקב" לניצחון במלחמת "חרבות ברזל" בעתות משבר, האחדות וההתגייסות הופכות לחשיבות עליונה. זה נכון במיוחד כאשר אומה מתמודדת עם אתגרי מלחמה. מלחמת "חרבות ברזל" הביאה לתחושת דחיפות ואחריות בעם ישראל, וגם צעירי החברה אינם פטורים מקריאה זו

העבירות שמות לתפילה על ציון הצדיק

הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עידכונים