צדיק, סופית

פורים, תחפושות ושאיפות…
למה בחרתם להתחפש?
הרבה פעמים כשילד בוחר תחפושת, מה שמניע אותו זה דמויות שהוא מכיר ורוצה להידמות, השיחה שהוא שומע בבית, והחברים שמתלבשים סביבו ומרכיבים יחד את דמיונו לתחפושת שלו.

בגן כלנית, השנה הילדים התחפשו בנוסף לתחפושות האחרות, למלך האותיות, התחפושת מהווה התגלמות של לימוד האותיות לאורך כל השנה ומעניקה לילדים תחושת חשיבות הנובעת מהכרת האותיות. התחפושת כללה כתר מלך וגלימה, בנוסף לכך לוח אותיות גדול וספר שעליו כתוב מלך האותיות.

בגב הגלימה הודפסו כל האותיות ובמרכז האות ץ' היתה בגדול. הכיתוב היה:

"החלטתי להיות צדיק, סופית.!"

תחפושות הילדים בגן כלנית היו לא רק חמודות ויצירתיות, אלא שהיתה מאחוריהן משמעות עמוקה. הם היוו ייצוג לעבודתם הקשה ומסירותם של הילדים ללימוד האותיות לאורך השנה, ולשאיפותיהם להמשיך ולצמוח ולהשתפר.

פורים הוא חג של שמחה וחגיגה, וההתלבשות בתחפושות היא חלק גדול מזה. אבל חשוב לזכור שהתחפושות שאנו בוחרים יכולות להיות גם בעלות משמעויות עמוקות יותר ולייצג את הערכים והשאיפות שלנו. הילדים בגן כלנית הראו לנו שגם לתחפושת פשוטה יכולה להיות מסר עוצמתי, ושכולנו יכולים לשאוף להיות "צדיקים" בדרכנו.

לקבלת סיפורי ישועות נוספים השאירו פרטים כאן

עוד סיפורי ישועות

גנים מגויסים לניצחון במלחמת חרבות ברזל

התגייסות בגני "מורשת יעקב" לניצחון במלחמת "חרבות ברזל" בעתות משבר, האחדות וההתגייסות הופכות לחשיבות עליונה. זה נכון במיוחד כאשר אומה מתמודדת עם אתגרי מלחמה. מלחמת "חרבות ברזל" הביאה לתחושת דחיפות ואחריות בעם ישראל, וגם צעירי החברה אינם פטורים מקריאה זו

העבירות שמות לתפילה על ציון הצדיק

הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עידכונים