תחפושת משותפת לגני מורשת יעקב

השנה, חג פורים, החלטנו להפתיע את תלמידי והורי גני מורשת יעקב ברעיון תחפושת ייחודי ומעורר מחשבה.

יום שישי אחד לפני פורים חזרו ילדי הגן לבושים כשחמט. התחפושת כללה גלימות מהודרות משובצות וכובע שחור רשמי ומכובד שעליו לוח משחק. בידיהם היו כלי משחק, מיכל קטן של בועות סבון עטוף במשבצות שחור ולבן וקופסת עוגיות שחמט שאפו בגן בעצמם.

בכותרת התחפושת נכתב, "העתיד שלי הוא לא משחק!" והייתה לו גם הצעה מעשית,

"בחינוך, חושבים צעד אחד קדימה".

תמונתו של מורנו רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל נבטה בתמונת הלוגו, והיא הותירה את הסובבים אותו להבין שמי שבאמת רואה את העתיד וחושב קדימה, (ולו רק צעד אחד) מפקיד את ילדו בידיו המסורות של גני מורשת יעקב.

מסיבות הפורים בגני מורשת יעקב זכו להצלחה רבה, והתלבושות בנושא השחמט גררו תגובות רבות בקרב כל מי שראה אותן. אנו גאים להיות רשת גנים מובילה בחינוך, יצירתיות וחשיבה קדימה, ופועלים בעז"ה הלאה להנחיל מורשת חינוך שחושבת צעד אחד קדימה.

לקבלת סיפורי ישועות נוספים השאירו פרטים כאן

עוד סיפורי ישועות

פתיחת שנת הלימודים תשפד

פתיחת שנת הלימודים היא תמיד תקופה מרגשת הן לילדים והן להורים. רשת גני ילדים "מורשת יעקב" מחזיקה בחזון להנחיל את ערכי התורה לילדים מגיל צעיר כבסיס לחינוך.  בגני מורשת יעקב מאמינים מאוד בכוחו של החינוך ובהשפעה שיכולה להיות לו על

ערב אמהות לילדי הגנים והמעון

השבוע התקיים ערב אמהות מיוחד ומרגש. הארוע התקיים במתנס קרית הצעירים בשעות הערב.   להלן סיכום הרשמים:   שמענו דברי ברכה מראש המוסדות הרה”ג ר’ משה ראם שליט”א,  הרב דיבר בזכות הגדולה לשים את הילדים במקום הקדוש הזה.  הרב הזכיר

העבירות שמות לתפילה על ציון הצדיק

הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עידכונים